Як проводяться аукціони з продажу лісу кругляка

Аукціони з продажу необробленої деревини – це вже звичайне явище. В сучасних умовах такий тип аукціонів проводиться в системі Прозоро Продажі.

Для того, щоб більш детально ознайомитися з цією темою та знайти подібні позиції на відповідному сайті, можете перейти за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-lisu-kruglyaku-na-ofitsijnomu-majdanchiku-prozorrosale. Що стосується самого формату аукціону, то нічого незвичайного в цьому процесі немає. Це ті ж самі торги, за винятком декількох нюансів.

З чого все почалось

Варто зазначити, що з самого початку ліс-кругляк не входив до можливих предметів тендерної закупівлі. Все змінилося після того, які подібні зміни були ініційовані міністерством енергетики та захистом навколишнього середовища. Причиною таких змін стало те, що продажі лісу абсолютно не відповідали ніяким нормам.

Відповідно, для того, щоб зробити цей процес більш прозорим і було прийнято таке рішення. Відповідно, кількість махінацій та незаконної вирубки лісів знижується.

Якими є сучасні аукціони

На сьогодні, всі аукціони, пов’язані з продажом необробленої деревини повинні проводитися в форматі постійного підвищення пропозицій. У випадку. якщо торги не відбуваються, проводиться створення потворного аукціону, де початкова сума відповідно занижується.

Варто зазначити, що цей напрям вже дав досить серйозні результати. Такий формат продажу лісів дає можливість отримувати о бюджету мільйони гривень додаткового прибутку.

Як проводяться електроні торги з продажу деревини на сайті UUB.Sale

Почати варто з того, що всі торги, що проводяться на даному електронному майданчику є прозорими. Відповідно, взяти участь в такому аукціону може будь-хто. Для того, щоб стати учасником, потрібно оформити всю відповідну докумнетацію й подати правильно оформлену заявку.

У випадку, якщо все було зроблено згідно з правилами й нічого не було порушено, то і сам процес закупівлі буде відповідним. Ви маєте можливість налаштувати e-mail розсилку для того, щоб відібрати для себе найбільш цікаві варіанти. Тобто, система буде автоматично відправляти вам ті аукціони, що будуть відповідати конкретно вашим вказаним критеріям. Головне – це правильно виставити фільтри для того, щоб вам надходили саме ті оголошення, що будуть для вас цікавими.

Поиск по: